• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Харчування

590f5bbeb4f9d.jpg

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

ПРО ХАРЧУВАННЯ УЧНІВ

ЗАКЛАДУ У 2022/2023 н. р.

Харчування у закладі організовується з дотримання вимог Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого Наказом МОЗ України від 25.09.2020 року №2205.

У зв’язку з особливостями воєнного стану гарячим харчуванням учнів закладу не забезпечено.

Для учнів 1-9 класів пільгових категорій забезпечується безкоштовне одноразове харчування.

Для учнів пільгових категорій вартість харчування становить до 45 гривень (від 6 до 11 років), до 45 гривні (від 11 до 14 років) та до 45 гривень (від 14 до 18 років) і здійснюється за рахунок місцевого бюджету.

До пільгових категорій відносяться: учні з особливими освітніми потребами, які навчаються інклюзивних класах закладу; діти - сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, діти із прийомних сімей, діти-вихованці будинків сімейного типу, діти з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», учні з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України, учні, чиї батьки захищають суверенітет та незалежність України і мають посвідчення учасника бойових дій.

Харчування інших учнів закладу здійснюється у відповідності до асортименту буфетної продукції, який складено з врахуванням додатку 10 Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25.09.2020 №2205.

Усі продукти, які завозяться у шкільну їдальню, мають супровідні документи, що засвідчують їх якість. Також створюються належні умови для зберігання усієї продукції.

Серед запропонованої продукції відсутні м'ясні та рибні продукти промислового та кулінарного виробництва, непастеризоване молоко та молочні продукти, непастеризовані соки, продукти (в тому числі снеки) із вмістом солі понад 0,12 г натрію, або цукру понад 10 г на 100 г, або із синтетичними барвниками та ароматизаторами, підсолоджувачами, підсилювачами смаку та аромату, консервантів, газовані напої та інші продукти, що заборонені Санітарним регламентом.

У закладі діє Рада по харчування.
Склад Ради на 2022-2023 навчальний рік:

1) Польовий О.Д. - директор школи;

2) Цимбал Я.С. – соц. педагог;

3) Калініченко О.В. - вчитель початкових класів;

4) Полова О.П. - вчитель початкових класів;

5) Лісова Л.А. - представник батьківської ради школи.

Кiлькiсть переглядiв: 101