Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

У Тальянківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Тальнівської районної ради Черкаської області створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, а саме:

• заклад забезпечений необхідними навчальними площами.

• заклад забезпечений внутрішнім туалетом;

• виконано поточний ремонт класних кімнат.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – пастельних кольорів; стелі, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка навчально – виховного процесу.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

В закладі 4 роки функціонують класи для дітей з ООП. Створені умови для навчання дітей відповідно до індивідуальної програми розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей. Учням надаються психолого – педагогічні та корекційно – розвиткові послуги( у навчальному закладі працюють соціальний педагог практичний психолог, організовано логопедичні заняття, котрі проводить спеціаліст з ІРЦ). Три педагоги ЗЗСО отримали курсову перепідготовку по спеціальності «Дефектологія».

Кiлькiсть переглядiв: 99